- Безплатна доставка над 100 лв.
- Подарък тестери към всяка поръчка
- Най-големият K-Beauty асортимент в България
- Точки за лоялни клиенти
Комплект за Пътуване Some By Mi AHA BHA Miracle Travel Kit
Код на продукта:
43.00 лв.
Крайна цена с ДДС:
- Марка: Some By Mi
- Произведено в:Южна Корея
Трите основни продукта, които са ни нужни по време на пътуване за грижа за стресираната и увредена кожа в удобни мини опаковки. 3 от най-добрите корейски продукти за възстановяване на проблемната и акнетична кожа.
- Somebymi AHA BHA PHA Miracle Toner: 30 ml - Тоник с ниско pH с нежни ексфолиращи киселини и вода от чаено дърво за чувствителна и проблемна кожа.
- Somebymi AHA BHA PHA Miracle Serum: 10 ml - Серум с ниско pH с нежни ексфолиращи киселини и вода от чаено дърво, който нежно премахва мъртвите кожни клетки и стимулира обновяването на кожните клетки. Осигурява обилна влага и балансиране на водно-масления баланс.
- Somebymi AHA BHA PHA Miracle Cream 20 g. - с четири вида CICA екстракти - възстановява увредената кожа и укрепва кожната бариера.
Ревюта ( 0 )